Blender elektrik me gote plastike – DSP KJ-2003

4,900 L

Ka stok

 • Me fuqi 350W, tension 220-240V dhe frekuence 50/60Hz
 • Permban nje gote plastike
 • Ka vellim 1.5liter
 • Material celik-inox
 • Perbehet nga nivele shpejtesie te ndryshme
 • Ruan te gjitha vlerat ushqyese te lengjeve

BLENDER DSP KJ-2003

Blender DSP KJ-2003 eshte i persosur nese doni qe te shijoni nje pije me shume vitamina, freskuese, dhe mbi te gjitha te shendetshme. Blenderi perbehet nga nje gote plastike, e cila eshte shume transparente edhe cilesore prej se ciles ju mund te shihni te gjithe procesin e perzierjes se produkteve ushimore qe ju vendosni ne te. Blenderi ruan te gjithe vlerat ushyese te tyre dhe merr prej tyre te gjithe mineralet e nevojshme duke ju dhene ju lengu me te shijshem natyral qe mund te keni provuar.

BLENDER ELEKTRIK ME GOTE PLASTIKE

 • Me nje fuqi 350W , tension 220-240V dhe frekuence 50/60Hz
 • Me nje gote plastike
 • Me vellim 1.5liter
 • Material celik inox
 • Pastrohet shpejt dhe perbehet nga nivele shpejtesie te ndryshme
 • Ruan te gjitha vlerat ushqyese te lengjeve

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha1 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “Blender elektrik me gote plastike – DSP KJ-2003”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP Elektrik Blender fruta 5L Multifunksional Mikser dyqan taxi

Blender elektrik me gote plastike - DSP KJ-2003