Peshorja First Austria FA-8013-3-GR | Peshore personale

2,490 L

Ka stok

 • Marka: First Austria
 • Maksimumi i peshes : 150kg.
 • Materiali i peshores prej xhami.
 • E perbere me nje bazament gome.
 • Pastrohet lehtesisht fale perberejes prej xhami.
KODI: FA-8013-3-GR Kategori: , ,

PESHORJA FIRST AUSTRIA FA-8013-3-GR

Peshore elektronike First Austria – Body Scale

Te mbajme trupin ne forme eshte nje nga gjerat kryesore qe duhet te bejme gjithmone dhe nuk duhet te lejojme asnje neglizhence. Mirepo per kete na duhen edhe disa indicie te cilat te na rikujtojne apo te na nxisin per ta vazhduar kete proces.
Per kete ju vjen ne ndihme peshorja elektronike First Austria FA-8013-3-GR.
Ajo do e mbaje peshen e trupit tuaj gjithmone te kontrolluar. 

PESHORE PERSONALE FIRST AUSTRIA

Peshorja që përmban një platformë të qëndrueshme prej xhami. Pesha maksimale qe ajo mban eshte deri në 150 kilogram dhe përfshin një fushë me numra që lexohen lehtë.
Ajo eshte nje peshore elegante ne ngjyren gri dhe e perbere prej xhami transparent. Ky dizajn i paster prej xhami e ben ate shume te lehte per t’u pastruar dhe per t’u menaxhuar.
Qe kjo pajisje te jape nje rezultat te sakte duhet te mbani nje qendrimin te duhur dhe jo te keni mbingarkuar trupin me pesha te tjera shtese sepse rezultati i peshes qe do te jepet ne peshore nuk do te perfshije vetem peshen specidike te trupit tuaj.

PESHORJA ELEKTRONIKE NGA FIRST AUSTRIA

Peshen reale te trupit do ta shihni te shfaqet ne ekranin e saj ne menyre te menjehershme.
Ky eshte nje aksesore qe ju nevojitet me se tepermi per produktet e kujdesit personal tuaj.
Qendroni perhere ne forme, te shendetshem dhe mire me veten me kete peshore elektronike te First Austria.
SPECIFIKAT
 • Marka: First Austriafirst austria peshore online dyqan taxi
 • Maksimumi i peshes se matur: 150kg.
 • Permasat : 28,5 X 28,5 X 2,5 cm.
 • Ngjyra Gri.
 • Punon me bateri 1 X 3V CR2032.
 • Materiali i peshores : Xham
 • E perbere me nje bazament prej gome qe te qendroje e fiksuar ne cilendo siperfaqe qe e vendosni.
 • Mund ta merrni kudo me vete.
 • Pastrohet lehtesisht fale perberjes prej xhami.

Bli online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1.15 kg
Lloji

Peshore

Ngjyra

Be the first to review “Peshorja First Austria FA-8013-3-GR | Peshore personale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

first austria peshore online dyqan taxi

Peshorja First Austria FA-8013-3-GR | Peshore personale