Peshore Elektronike Personale | Electronic Personal Scale

1,690 L1,900 L (-11%)

Ka stok

Karakteristika
Dizajn elegant xhami.
Rezistent dhe i afte te perballoje deri ne 180kg.
Ekran LCD me shkronja te medha i cili ju lejon te shikoni qartesisht.
KODI: peshore-elektronike-personale-jianYu KATEGORIA:

Electronic Personal Scale JianYu

Peshore Elektronike Personale | Electronic Personal Scale

Karakteristika
Dizajn elegant xhami.
Rezistent dhe i afte te perballoje deri ne 180kg.
Ekran LCD me shkronja te medha i cili ju lejon te shikoni qartesisht.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Peshore

Be the first to review “Peshore Elektronike Personale | Electronic Personal Scale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshore Elektronike Personale | Electronic Personal Scale

Peshore Elektronike Personale | Electronic Personal Scale

1,690 L1,900 L (-11%)

Shto ne Shporte