Peshore Elektronike per Rezultate te sakta | First Austria

3,900 L

Ka stok

  • Eshte peshore mjaft komode ne perdorim .
  • Perfekte me mobilimin klasik dhe modern te ambjentit tuaj.
  • Rezultat i sakte me % shume te ulet gabimi
  • Ekran LCD per ta pare rezultatin
KODI: peshore-first-austria-8006-3-BA KATEGORIA: Etiketime: , ,

PESHORE ELEKTRONIKE PERSONALE FIRST AUSTRIA

Peshore Elektronike Personale per Rezultate te Sakta | First Austria Ne shitje | DyqanTaxi Tirane

Nese jeni duke kerkuar per nje Peshore Personale Elektronike e cila kombinon me stilin dhe hapesires se tualetit tuaj …

Mos vazhdoni te kerkoni me tej

Peshore me Ekran Elegant e markes First Austria Per Rezultate te sigurtapeshore elektronike tirane ne shitje

Ekrani LCD me shifra te medha garanton nje lexueshmeri te mire te peshes suaj.
Nuk keni pse te perkuleni e te sforconi shikim per te pare peshen tuaj.
Numra te medhenj lehtesisht te lexueshem.
Do të shihni Rezultatin e peshimit ne ekran ne një cast
Xham i forte |  Xhami eshte i bukur, I fuqishem, Me trashesi te konsiderueshme qe ofron shume siguri.
Kembet tuaja do te ndihen rehat ne siperfaqen e peshores prej xhami.
Material jo i rreshqitshem dhe aspak i rrezikshem.

TE DHENAT TUAJA TE RUAJTURA NE PESHORE

Peshorja First Austria ka mates per te pare nivelin e yndyres ne trupi tuaj. Ekrani LCD tregon me saktesi peshen tuaj dhe fiket vete per te kursyer energjine e baterise.
Ajo mat perqindjen e yndyres dhe ujit në trupin tuaj, dhe duke futur moshen, lartesinë dhe seksin llogarit Indeksin e Masës Trupore (BMI) dhe kalorite tuaja të rekomanduara ditore. Mund të ruaje matje deri në 12 persona dhe t’i shikoni ato ne çdo kohe. Kjo peshore i ka të gjitha, përbërësit më të mirë, dhe teknologji të fundit.

ESHTE THJESHT FANTASTIKE DHE NE CMIM OFERTE

Peshorja funksionon me nje Bateri dhe ju garanton Rezultatet të sakta
Kjo Pajisje Do e beje shtepine tuaj te duket e kompletuar dhe ju mund te jeni ne dijeni per ndryshimet me trupin tuaj.
Ndezja, Gjithashtu dhe fikja e pajisjes jane automatike.

Ka nje kapacitet deri ne 150 kg dhe nje precizion prej 100g.
Peshorja funksionon me bateri per perdorim te menjehershem.  Materiali cilesore,  eshte shume e lehte per tu pastruar.
Peshorja më e mirë në këtë kategori.

PESHORE ELEKTRONIKE PERSONALE CILESORE

Rezultate te sakta me peshoren dixhitale | FIRST AUSTRIA

Dizajn i pershtatshem | Duke u kujdesur deri ne detajet me te vogla | Peshore Elektronike |
Peshore First Austria e cila nuk rreshket dhe pershtatet ne menyre perfekte me mobilimin klasik dhe modern te ambjentit tuaj | Rezultate të sigurta për orientim ne humbjen e peshës për të gjithë trupin tuaj. BA 8006

Ju ofron ndihme te dobishme ne analizimin e vlerave te trupit tuaj.
Qendroni te informuar per parametrat e trupit tuaj.
Peshorja eshte e Qendrueshme fale kembezave prej gome qe ndodhen poshte saj.
Ne kombinim me nje diete do te jete me ju gjate uljes se peshes

Peshore Elektronike Dixhitale

 

 

REZULTATE TE SAKTA

Peshore Personale | Elektronike | Ideale per perdorim Personal |
Mjaft komode ne perdorim .
Nje produkt qe nuk duhet te mungoje nga Shtepia juaj.

 Peshore Elektronike First Austria ne Shitje ne Tirane

PESHORE ELEKTRONIKE TIRANE

Peshorja First Austria Dimensionet rezultate te sigurta

Kjo peshore elektronike prej xhami mund të përdoret nga deri në 12 persona, informacione të thjeshta personale Mosha, pesha, gjinia, në një nga memoriet 12-Pjesëshe qe ajo posedon.

Për të gjetur peshën tuaj trupore, përqindjen e ujit, BMI dhe kalorite tuaja të rekomanduar ditore me kete peshore ju do jeni te perditesuar per cdo inofrmacion te permendur me siper.

Kjo peshore ju njeh automatikisht, nëse jeni, dhe kur do te jeni ne peshen e duhur sipas permasave te trupit dhe sipas moshes dhe gjatesise suaj.

PESHORE E CILA DO TE KUJDESET PER CDO DETAJ TUAJIN

Kjo shkallë personale e perbërë nga xhami me trashësi 6 mm është e lehtë dhe ka nje sipërfaqe te lëmuar për t’u përdorur dhe pastrohet shpejt, pa ju munduar. Eshtë e mundur matja e sipërfaqes deri në madhësinë UK 11.

Vlerat e matura do të shfaqen në ekranin LCD lehtë për t’u lexuar me shifra të zeza, pavarësisht nëse jeni siper peshores apo jo.

Peshorja e hollë është e gatshme për t’u përdorur dhe per t’u kuptuar ne cdo moment. Shfaqet ngarkesa maksimale 150 kg në rritje prej 0,1 kg. Matjet janë përfunduar me sensorin e matësit të sforcimit me precizion të lartë.

Vjen me një bateri 3 V CR2032.
Përmasat: Gjerësi: 30 cm; D: 30 cm H: 1,9 cm.

PESHORE ELEKTRONIKE FIRST AUSTRIA BA 8006

Eshte nje peshore ideale per te gjithe ata njerez te cilet deshirojne te jene te perditesuar me peshen, gjatesine dhe kalorite e tyre ne cdo moment te dites. Madje deshirojne qe rezultatet te jene plotesisht te sakta.

Gjithashtu kjo peshore do ju motivoj qe edhe te humbisni peshe nese ju deshironi, pasi do ju tregoj edhe kalorite qe ju duhet te keni ne trupin tuaj ne perpjestim me gjatesine dhe moshen dhe kontruktin tuaj te trupit.

Funksionet dhe Specifikatpeshore first austria rezultate te sakta

– Capacity 150kg
– Graduation 100g
– Measure body fat  water %
– Memory for 12 persons
– BMI function
– LCD digits
– Calculate calorie per day
– Press button
– Auto-off function
– Auto-zero resetting
– Low power indicator
– Overload indicator
– User mode: age, gender, height
– Peshore Elektronike personale 8006-3-BA me Ngjyra black – 8006-3-SI silver

Bejeni tuajen me cmimin me te mire Online vetem ne Dyqan Taxi!

Tregues të nevojshëm të cilët, të paktën do ju tregojnë se si të ruani shëndetin tuaj dhe të keni një peshë ideale.

Nje peshore e cila do te kujdeset per ju deri ne detajin e fundit duke ju motivuar cdo dite edhe me shume.
Gjithashtu eshte nje ide ideale per dhurate ndaj te afermeve tuaj.
Vjen me nje dizajn modern i cili do te pershtatet menjehere me dizejnimin e shtepise suaj.


Dyqan Taxi tregohet i kujdesshem per te sjelle prane jush produkte cilesore.
Tek ne do te gjeni gjithe gamen e artikujve qe ju nevojitet per shtepine tuaj.
Te gjitha produktet tona jane te nje Cilesie te larte dhe sigurisht me cmimet me konkuruese ne treg.


PESHORE NE SHITJE ONLINE NE TIRANE
Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi në Tiranë
Kontaktoni ne numer | 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Peshore

Ngjyra

,

Be the first to review “Peshore Elektronike per Rezultate te sakta | First Austria”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshore ne shitje Peshore Profesionale First Austria Dyqan Taxi bli online peshore rezultate te sakta

Peshore Elektronike per Rezultate te sakta | First Austria