Dyshek plazhi ne forme guaske Intex ne shitje online

5,990 L

Ka stok

  • Dyshek plazhi ne forme guaske
  • Ofron hapesire te bollshme qendrimi
  • E sigurt ne perdorim dhe rezistente
  • I pajisur me mbajtese gote
  • Fryhet ne vetem pak caste

DYSHEK PLAZHI NE FORME GUASKE

Dyshek plazhi ne forme interesante guaske per tu ndjese si nje sirene gjate diteve te plazhit.komardare e madhe plazhi intex online shop dyqan taxi

Ka hapesire te bollshme per te qendruar te sigurt mbi te teksa lundroni, per ju dhe partnerin tuaj.

Material rezistent prej vinili te qendrueshem qe do tju ofroje siguri dhe rehati gjate perdorimit dhe komoditet.

Dyshek plazhi Intex ne forme guaske

Ky dyshek plazhi eshte i pajisur me mbajtese gote ne menyre qe jo vetem te relaksoheni mbi uje por edhe te freskoheni ndersa merrni rrezet e diellit.

Fryhet ne vetem pak caste me nje pompe manuale per fryrje te komardareve.  E pajisur me jastek te integruar qe shton me shume komoditet gjate qendrimit mbi te.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Dyshek me ajer

Ngjyra

Be the first to review “Dyshek plazhi ne forme guaske Intex ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dyshek plazhi ne forme guaske blerje online ne dyqan taxi

Dyshek plazhi ne forme guaske Intex ne shitje online