Komardare plazhi e madhe | Dyshek Watermelon

2,290 L

Ka stok

  • Komardare plazhi e madhe
  • Ne forme rrethore ka kapacitet te madh mbajtes
  • Dizajn elegant dhe ngjyra terheqese
  • E pershtatshme per det , liqen dhe pishina

KOMARDARE PLAZHI E MADHE WATERMELONkomerdare per plazh e madhe bli online ne dyqan taxi

Komardare e madhe plazhi ne formen e frutit te stines se veres, ideale per pushimet tuaja.

Dizenjuar ne formen e nje dysheku te rehatshem rrethor me kapacitet te madh mbajtes, mund te shtriheni dhe te shijoni rrezet e diellit ndersa lundroni mbi uje.

Forma dhe pamja terheqese eshte gjithashtu perfekte per  te mbajtur femijet tuaj mbi uje te sigurt dhe te argetuar.

Komardare plazhi | Dyshek uji

Ky dyshek eshte perfekt per ne det por edhe ne pishina. Me pamjen elegante do te pershtatet me se miri me cdo ambient.

E bere nga vinil cilesor  qe eshte shume rezistent ndaj peshave dhe nxehtesise do tju mundesoje qendrim te rehatshem mbi uje.  Madhesia e fryre e kesaj komardare eshte 1.88 m.

Perfekte per tu perdorur nga femije, adoleshente dhe te rritur. Qendrimi ne plazh nuk ka qene kurre kaq argetues.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

komerdare

Ngjyra

,

Be the first to review “Komardare plazhi e madhe | Dyshek Watermelon”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

komardare plazhi ne forme shalqini online ne dyqan taxi

Komardare plazhi e madhe | Dyshek Watermelon