Komardare per ne plazh | Pineapple Intex

2,390 L

Ka stok

KODI: Q-2121429 Kategori: , ETIKETIMI:

KOMARDARE PER NE PLAZH

Komardare ne formen me interesante te ananasit per ne plazh.

Pamja e tij reale dhe ngjyrat e gjalla do t’ju bejne te ndiheni sikur jeni ne vende tropikale.

Bere nga material i cilesise se larte , kjo komardare do te jete rezistente ndaj temperaturave te nxehta te veres.

Prodhuar nga vinil shume shtresor dhe rezistent per tju dhene siguri maksimale gjate perdorimit.

Ideale per festa, pishina, det  ose per t’u argetuar me miqte ne pushimet tuaja.

Permasa 216 x 124 cm.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

,

Be the first to review “Komardare per ne plazh | Pineapple Intex”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pishine per plazh komardare online ne dyqan taxi

Komardare per ne plazh | Pineapple Intex