DSP-10076 | Pjaster me llambe led-Ne shitje online

2,600 L

Ka stok

  • Per nje stilime te mahnitshme ne floket tuaj
  • Praktike dhe shume e shpejte
  • Ka nje energji 58W e nje tension 110-240V
  • Perbehet nga nje llambe LED
  • Mbron floket nga nxehtesia
  • Mund ta merrni kudo me vete
KODI: 10076 Kategori: ,

PJASTER DSP 10076

Pjaster DSP 10076, per te gjithe ju qe jeni te fiksuar mbas kujdesit personal, vecanerisht per floket tuaj. Me nje pllake qeramike ne formen drejtekendore, ajo merr konsiderueshem nje mase floke per ta stiluar, kjo do te thote qe per shume pak minuta ju do te jeni gati. Kjo piaster nuk i demton floket pasi i mbron ato nga nxehtesia. Stilimi i flokeve prej saj reiston per nje kohe te gjate pa u prishur.

PJASTER ME LLAMBE LED

  • Per nje stilim te bukur te flokeve tuaji ju vjen ne ndihme kjo paijsje.
  • Me nje energji 58W e nje tension 110-240V, e nje llambe LED.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Piaster flokesh

Ngjyra

,

Be the first to review “DSP-10076 | Pjaster me llambe led-Ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hair floke dsp volum drejtim mbron pllake qeramike dsp dyqan taxi

DSP-10076 | Pjaster me llambe led-Ne shitje online