DSP-10049 | Pjaster qeramike per cdo lloj floku

2,200 L

Ka stok

  • Ka pllake te holle e te rrumbullakosure
  • Stilon llojshmeri modelesh
  • E pershtatshem per te gjitha llojet e flokut
  • Me tre ngjyra te ndryshme
  • Tension 220-240V
  • Frekuence50Hz
  • Fuqi 30W
KODI: 10049 Kategori: ,

PJASTER QERAMIKE DSP-10049

Pjaster qeramike DSP-10049 perbehet nga pllaka te holla dhe te rrumbullakosura. Kjo pjaster ju ndihmon qe t’i jepni flokut tuaj stilime te ndryshme, te cilat rezistojne gjate gjithe dites. Per nje pamje te bukur dhe te parezistueshme, zgjedhjen e duhur e keni ketu.

PJASTER QERAMIKE PER CDO LLOJ FLOKU

Me pllaka te holla e te rrumbullakosura

Per stilime te ndryshme per te gjithe llojit e flokeve.

Me tre ngjyra te ndryshme.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Piaster flokesh

Ngjyra

, ,

Be the first to review “DSP-10049 | Pjaster qeramike per cdo lloj floku”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp qeramike praktike e shpejte per floke me onde te drejte ne shitje online dyqan taxi

DSP-10049 | Pjaster qeramike per cdo lloj floku