Blender multifunksional per kuzhinen DSP KM-4021

3,490 L

Ka stok

  • Copeton cdo produkt ushqimor
  • Run te gjitha vlerat ushyese te produkteve ushqimore
  • Perbehet nga nje tehe e shpejt dhe nje tas celiku
  • Me nje fuqi 300W e nje tension 220-240V dhe frekuence 50/60HZ
  • Me nje kapacitet 1.7L

BLENDER DSP KM4021

Blender DSP KM-4021 ju ndihmon per nje ushqim te shendetshem dhe sa me te shpejte per familjaret tuaj. Griresi ju jep mundsi te prisni perberes te ndryshem ushqimor fale nje tehu shume te shpejte dhe te mprehte.

GRIRES PER PRODUKTET USHQIMORE 

  • Grin cdo produkt ushqimor pa i hequr asnje vlere ushyese
  • Perbehet nga nje tehe e shpejt
  • Nje tas celiku ku keni mundesi te prisni perberes te ndryshem
  • Me nje fuqi 300W e nje tension 220-240V 50/60HZ
  • Me nje kapacitet 1.7L

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha1 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “Blender multifunksional per kuzhinen DSP KM-4021”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender grires mishi ushqimesh multifunksional online dyqan taxi

Blender multifunksional per kuzhinen DSP KM-4021