Blender multifunksional DSP-KM4021A | Kualitet i larte

3,500 L

Ka stok

  • Perzien ne menyre perfekte cdo produkt ushqimor
  • Grin ne menyre te shpejte dhe efikase
  • Pergatit ushqimet per nje kohe te shkurter
  • Pershtatet lehte ne kuzhinen tuaj.
  •  Fuqia 300W

BLENDER DSP-KM4021A

Blender DPS KM-4021A ndihmon ne pergatitjen e grirjes se ushqimeve qe deshironi. Blenderi  mundeson coptimin e shpejte dhe efikas te ushqimeve per nje kohe te shkurter.

BLENDER MULTIFUNKSIONAL DSP

  • Pergatit cdo produkt ushqimor qe deshironi
  • Copton ne menyre te shpejte dhe efikase
  • Pergatit ushqimet per nje kohe te shkurter
  • Ze hapesire te vogel ne kuzhinen tuaj.
  •  Fuqia 300W

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “Blender multifunksional DSP-KM4021A | Kualitet i larte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender per ushimet mish mikser produkt online dyqan taxi

Blender multifunksional DSP-KM4021A | Kualitet i larte

WhatsApp chat