DSP-KM4024 | Blender multifunksional | Bli online

3,200 L

Ka stok

  • E pershtatshme per te grire cdo produkt ushqimore
  • Material i celikut-inox dhe qelqi transparent
  • Perbehet nga nje thike e mprehte inoksi
  • Me kapacitet 1.5L
  • Fuqi 400W, tension 220-240V dhe frekuence 50/60HZ

BLENDER DSP-KM4024

Blender DSP KM-4024 ju ndihmon te grini gjithcka ne kuzhinen tuaj si : perime, fruta, mish etj. Blenderi ju lejon te shikoni lehtesisht edhe procesin e grirjes se produkteve ushqimore pasi ka ne perberjen e tij nje ene qelqi ku ju mund te kontrolloni edhe grirjen e produkteve tuaja ushqimore. Me nje super cilesi edhe super cmim, ju nuk do te pendoheni per kete zgjedhje.

BLENDER MULTIFUNKSIONAL

  • Grin cdo produkt ushqimore
  • Perbehet nga materiali i celikut-inox dhe qelqi transparent
  • Perbehet nga nje thike e mprehte inoksi
  • Me nje kapacitet 1.5L e nje fuqi 400W, tension 220-240V, frekuence 50/60HZ

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “DSP-KM4024 | Blender multifunksional | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP Household Free Shipping Stainless Steel Meat Grinder Elektrik Produkt Online Dyqan Taxi

DSP-KM4024 | Blender multifunksional | Bli online

WhatsApp chat