Blender multifunksional DSP-KM4010 | Bli Online

3,200 L

Ka stok

  • Ka nje kapacitet 1.5L
  • Me nje fuqi 200W dhe tension 220-240V e frekuence 50-60HZ
  • Me nje tas plastik dhe dy tehe metalik te shpejte
  • Copeton shume shpejt dhe eshte i lehte ne te pastruar
  • Nuk ze shume hapesire ne kuzhinen tuaj

BLENDER DSP-KM4010

Blender DSP KM-4010 eshte i pershtatshem dhe ideal per coptimin e frutave apo ushqimeve. Me kete blender ju mund te realizoni cdo perzierje qe deshironi duke perfituar nje ushqim te shendetshem dhe te nevojshem per organizmin tuaj.

Ky blender realizon nje prerje te shpejte dhe perfekte fale dy teheve metalike.

GRIRESE MULTIFUNKSIONALE

  • Ka nje kapacitet 1.5L
  • Me nje fuqi 200W dhe tension 220-240V e frekuence 50-60HZ
  • Me nje tas plastik dhe dy tehe metalik te shpejte

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “Blender multifunksional DSP-KM4010 | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Blender dsp multifunksional online dyqan taxi

Blender multifunksional DSP-KM4010 | Bli Online

WhatsApp chat