Kupe per qerasje multifunksionale dhe e vecante

1,600 L

Ka stok

  • Kupe multifunksionale per qerasje.
  • Ideale per mbajtjen e frutave te thata dhe karameleve.
  • Dizajn i vecante.
  • Sherben edhe si dekorues.
KODI: kupe per qerasje Kategori: , , , ,

KUPE PER QERASJE MULTIFUNKSIONALE

Kupe dhe mbajtese per qerasje multifunksionale dhe e vecante. Ne te mund te vendosni fruta te thata, kikirke, bajame, karamele etj. Vjen me nje dizajn te bukur si asnjhere me pare.shporte qerasjeje

Qerasni miqte tuaj dhe lerini ata te impresionar, dhe jo vetem. Kupa sherben dhe si dekorues shume i bukur per t’u vendosur ne sallon apo kuzhine.

SPECIFIKAT:
  • Kupe multifunksionale per qerasje.
  • Ideale per mbajtjen e frutave te thata dhe karameleve.
  • Dizajn i vecante.
  • Sherben edhe si dekorues.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Kupe per qerasje multifunksionale dhe e vecante”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kupe per qerasje multifunksionale

Kupe per qerasje multifunksionale dhe e vecante