Blender me gote qelqi KJ2038 Red | Ne shitje online

4,200 L

Ka stok

  • Vellim 1.5 liter
  • I disponueshem ne ngjyre te kuqe
  • Me nje shpejtesi 500W, tension 220-240V dhe frekuence 50/60Hz
  • Lehtesisht i perdorshem dhe per t'u pastruar
  • Miqesor me mjedisin

BLENDER KJ2038 RED

Blender me gote qelqi KJ2038 Red, i cili perbehet nga nje material inoksi me nje gote qelqi shume i pershtatshem per miksimin e produkteve tuaja ushqimore duke realizuar nje perzierje perfekte. Ky produkt qendron shuem mire ne kuzhine tuaj pasi nuk ze shume hapesire dhe eshte miqesore me mjedisin.

Blender ka nje vellim 1.5 liter

I disponueshem ne ngjyre te kuqe

Me nje shpejtesi 500W nje tension 220-240V dhe frekuence 50/60Hz

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “Blender me gote qelqi KJ2038 Red | Ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender-me-gote-qelqi-online-dyqan-taxi

Blender me gote qelqi KJ2038 Red | Ne shitje online