Xhel dushi per trupin | Energjik & Gjallerues

2,090 L

Ka stok

Perdorimi: Aplikoni nje doze prej tij ne lekuren e lagur duke msazhuar butesisht gjithe trupin dhe me pas shpelajeni teresisht. I pershtatshem per perdorim ditor.

KODI: i-8019359013649 Kategori: ,

XHEL DUSHI PER TRUPIN

Xhel Dushi per trupin | Energjik & gjallerues 

Xhel Dushi pas aktiviteteve sportive. Pastrues delikat bazuar ne perberes qe vijne nga sheqerna natyrale. Pergatitur ne nje perzierje harmonike 100% nga vajra esencial te paster, natyral te limonit, eukalipsit, nenexhikut, xhexhefil dhe borzilok. Keta perberes dhurojne arome freskuese dhe i japin lekures suaj gjalleri dhe force. Aroma gjalleruese qe leshon produkti gjate nuhatjes i japin trupit dhe mendjes nje ndjesi te kendshme energjike.

Perdorimi: Aplikoni nje doze prej tij ne lekuren e lagur duke masazhuar butesisht gjithe trupin dhe me pas shpelajeni teresisht. I pershtatshem per perdorim ditor.


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Xhel

Be the first to review “Xhel dushi per trupin | Energjik & Gjallerues”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Xhel Dushi per trupin

Xhel dushi per trupin | Energjik & Gjallerues