Phantom Training Mask | Maske per Stervitje

3,090 L

Ka stok

PRS ofron katër nivele të rezistencës, nga fillestari në ekstrem, për të shtyrë vazhdimisht kufijtë tuaj.
Rritja e rezistencës do ta detyrojë trupin tuaj të punojë më shumë për të marrë ajër në mushkëri duke ju bërë më të fortë, më të aftë dhe më të shpejtë.

KODI: 9009686135977 KATEGORIA:

PHANTOM TRAINING MASK

Phantom Training Mask | Maske per Stervitje

4 nivele të rezistencës së thithjes se ajrit mund të rregullohen lehtësisht gjatë trajnimit pa e hequr maskën tuaj. Materialet premium duke përfshirë silikonin mjekësor dhe pëlhurën elastike krijojnë një mëngë ultra të lehtë. Të krijuar në mënyrë anatomike që nuk do të rrëshqasë gjatë trajnimit.

Maska vendos fokusin tuaj në frymëmarrjen tuaj duke kufizuar furnizimin tuaj me ajër gjatë stërvitjes. Përmirëson kondicionimin dhe performancën e përgjithshme.

phantom training mask

Maska e Trajnimit Phantom është një pajisje trajnimi që përmirëson kondicionimin dhe performancën e përgjithshme. Këtë e bën duke stërvitur muskujt thelbësorë për çdo sport: Muskujt tuaj të frymëmarrjes.

Maske Trajnimi | Phantom Training Mask

Maska e Trajnimit Phantom ju lejon të kontrolloni nivelin e rezistencës thithëse duke kufizuar furnizimin tuaj me ajër. Kjo e bën më të vështirë për të mbushur mushkëritë tuaja me ajër dhe forcon muskujt tuaj të frymëmarrjes gjë që rrit performancën tuaj kur stërviteni ose garoni pa maskë.

Maska e Trajnimit Phantom është e pajisur me patentën PRS në pritje (Sistemi i rregullimit të fantazmave) i cili ju lejon lehtesisht te ndërroni nivelet e rezistencës gjatë stërvitjes pa hequr maskën tuaj, thjesht duke lëvizur një levë. 

PRS ofron katër nivele të rezistencës, nga fillestari në ekstrem, për të shtyrë vazhdimisht kufijtë tuaj.
Rritja e rezistencës do ta detyrojë trupin tuaj të punojë më shumë për të marrë ajër në mushkëri duke ju bërë më të fortë, më të aftë dhe më të shpejtë.

Phantom Training Mask

phantom training mask

Trajnimi i muskujve tuaj të frymëmarrjes është thelbësor për nje performancë te shkelqyer. Maska e Trajnimit Phantom është bërë vetëm nga materialet me cilësi më të lartë.
COVER dhe PRS janë bërë nga Najloni, që është funksionale dhe zgjat shumë ndërsa trupi MASK është bërë nga silikoni mjekësor i cili është higjenik dhe anti alergjik.
Phantom Mask Maskimi SLEEVE është bërë nga një strukturë ultra e lehtë, pa frymë dhe lagështirë e cila fiton pëlhurë të teknologjisë së lartë e cila është e rehatshme për tu veshur dhe ka një përshtatje perfekte anatomike që nuk do të rrëshqasë gjatë stërvitjes tuaj.

 


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Maske Fytyre

Be the first to review “Phantom Training Mask | Maske per Stervitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Phantom Training Mask | Maske per Stervitje