Vaji Jojoba per fytyren dhe trupin | Bio Flora

2,290 L

Ka stok

Vaji jojoba eshte nje nder vajrat magjik, i paster dhe pa arome. Perdoret ne fushen kozmetike, dhe ka nje fuqi te larte mbrojtese dhe zbutese ne qelizat e epidermes. Ushqen lekuren e tahte dhe e pastron ate nje nje menyre shume te ekuilibruar.

KODI: i-8019359010150 Kategori: , ,

VAJ JOJOBA PER FYTYREN DHE TRUPIN

Vaj Jojoba per fytyren dhe Trupin

Vaji jojoba eshte nje nder vajrat magjik, i paster dhe pa arome. Perdoret ne fushen kozmetike, dhe ka nje fuqi te larte mbrojtese dhe zbutese ne qelizat e epidermes. Ushqen lekuren e tahte dhe e pastron ate nje nje menyre shume te ekuilibruar. Promovon shkelqimin dhe elasticitetin e lekures se trupit dhe fytyres. Nje masazh i lehte ne lekuren e kokes eshte nje ndihmes i shkelqyeshem ne zvogleimin dhjamor, zbokthin dhe ushqimin e flokeve.
Vaji Jojoba qeteson lekuren gjithashtu dhe nga acarimet e akneve.


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Vajra

Be the first to review “Vaji Jojoba per fytyren dhe trupin | Bio Flora”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Vaji jojoba

Vaji Jojoba per fytyren dhe trupin | Bio Flora