Vaj bimor argani per floke fytyre dhe trup | Herbal Care

1,290 L

Ka stok

Vaji i arganit parandalon thatesine e lekures dhe e rigjeneron ate , forcon dhe ushqen floket dhe thonjte.

KODI: B21218 Kategori: ,

VAJ BIMOR ARGANI PER FLOKE FYTYRE DHE TRUP

Vaj bimor argani i cili do te kujdeset per floket, fytyren, lekuren dhe thonjte.

Serumi ka perberes natyrale bimor ushqyes qe ruajne nivelin e duhur te hidratimit. Si rezultat, floket rigjenerohen, behen me me shkelqim, lekura behet e bute dhe thonjte behen me pak te brishte.

Vaj bimor argani | Aplikimi

Perdoreni kete serum ushqyes si nje hidratues te fytyres gjate dites dhe nates, tonik te lekures dhe eksfoliant.

Merrni nje sasi te vogel vaji ne duart tuaja, pastaj masazhoni vajin ne skajet e flokeve te thate ose te lagur, lekuren ose thonjte tuaj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Vajra

Ngjyra

Be the first to review “Vaj bimor argani per floke fytyre dhe trup | Herbal Care”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vaj bimor argani blerje online ne dyqan taxi

Vaj bimor argani per floke fytyre dhe trup | Herbal Care