Vaj Argani origjinal per lekuren dhe floket | Perdorimi

690 L

Ka stok

Benefitet nga perdorimi i tij: 
-Relakson muskujt.
-Ushqen floket e demtuar.
-Pershpejton mbylljen e plageve ne lekure.
-Kunder Strijave.
-Kunder akneve.
-Anti Celulit.
-Maske per fytyren etj.
KODI: i-20123086 Kategori: , ,

VAJ ARGANI ORIGJINAL | PERDORIMI

Vaj Argani origjinal per lekuren dhe floket | Perdorimi

I quajtur ndryshe “Ari i Shkretetires” vaji i arganit kontribuon fuqishem me vetite tij te shkelqyera ne shendetin tone. Nje perdorim te gjere se fundmi ka nisur te gjeje dhe ne produktet e shtrenjta te kozmetikes. Permban vitamina te ndryshme se vitaminen E ne sasi me te madhe se vaji i ullirit, vitaminen A, F, Omega 3 dhe Omega 6.

Perdorimi i tij sherben per kurimin e lekures, duke e rigjeneruar ate, gjithashtu parandalon rrudhat dhe mbron lekuren nga faktoret e jashtem si dielli, papastertite e ambjentit.
Benefitet nga perdorimi i tij: 
-Relakson muskujt.
-Ushqen floket e demtuar.
-Pershpejton mbylljen e plageve ne lekure.
-Kunder Strijave.
-Kunder akneve.
-Anti Celulit.

-Maske per fytyren etj.


Bli online, kurse kohe & para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Vajra

Be the first to review “Vaj Argani origjinal per lekuren dhe floket | Perdorimi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Vaj Argani per lekuren dhe floket

Vaj Argani origjinal per lekuren dhe floket | Perdorimi