Vaj argani bio | Hemani Argan Oil 30ml

750 L

Ka stok

KODI: B21217 Kategori: ,

VAJ ARGANI | HEMANI ARGAN OIL 

Vaj argani Hemani I pasur me vitamine A, C, E dhe acide yndyrore, permban veti te jashtezakonshme mbrojtese te lekures.

Argan oil permban mbrojtes nga dielli, veti kunder plakjes dhe eshte efektiv si nje dezinfektues anti-inflamator.

Vetite anti-bakteriale kombinuar me nivelet e larta te vitamines E ndihmojne ne pershpejtimin e sherimit te lekures dhe trajtimin e prerjeve, infeksioneve mykotike te lekures.

Vaji i arganit ka efekte pozitive ne trupin tone te njohura tashme si permiresimi i imunitetit, ulja e nivelit te presionit te gjakut.

Gjithashtu eshte mjaft i dobishem ne zbutjen dhe zgjatjen e flokeve.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Vajra

Ngjyra

Be the first to review “Vaj argani bio | Hemani Argan Oil 30ml”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

argan oil hemani 30ml blerje online ne dyqan taxi

Vaj argani bio | Hemani Argan Oil 30ml