VAJRA ESENCIAL HEMANI

Hemani | Krem per Hemoroidet | Kujdesi Personal | Dyqan Taxi

 • Aloe Vera Vaj Hemani Dyqan Taxi

  Hemani Aloe Vera – Vaj Kurativ | Hemani – 30 ml

  Perdorimi:

  Nje luge te vogel (çaji) nga vaji i Aloe Veres dy here ne dite, mengjes dhe mbremje pas buke per pese dite rrjesht.
  Per perdorim te jashtem:
  – Per puçrra ne fytyre (akne) perdoret per pese dite ne jave per gjashte jave rresht, duke lyer fytyren me vajin e Aloe Veres dhe duke e mbajtur ne kete gjendje per 15 minuta.

   

 • Krem per hemoroide | Stop hemoroidet e jashtme | Bli Online

  02
  • Ndalon dhe sheron
  • Produkt Natyral
  • Nuk ka efekte anesore
  • Qetesim i shpejte
  • Cilesi e larte
  • Me rezultate maksimale.
  • Nje ilac efektiv kunder ketij problemi
  1,190 L1,400 L
 • Vaj Kokosi i Paster nga Sri Lanka | Maska per floket Fytyren

  01
  • Redukton peshen trupore dhe shkrin yndyrat.
  • Permireson metabolizmin.
  • Ndihmon ne rast skalpi te thate.
  • Ndihmon ne kontrollin e zbokthit.
  • Siguron mbrojtje per lekuren nga rrezet e demshme Ultra Violet.
  • Parandalon rudhat dhe probleme te tjera te moshes.
  • Zbut lekuren dhe ndihmon te qetesohen lekurat e thata e delikate.
  990 L1,200 L

Main Menu