Pajisje per kujdesin e lekures me frekuence te larte LZ-006A

3,500 L

Ka stok

KODI: G-543233 Kategori: ,

PAJISJE PER KUJDESIN E LEKURES ME FREKUENCE TE LARTE

Pajisje per kujdesin e lekures me frekuence te larte i cili zgjeron enet e gjakut te trupit te njeriut, duke jonizuar oksigjenin ne ajer me efekt antibakterial.

Redukton acarimin e lekures, eliminon aknet ne fytyre duke e lene ate te paster dhe te bute.

Permes tubit te qelqit elektrodat prodhojne rryme me frekuence te larte. Aplikojeni ne lekure per te arritur rezultatin e deshiruar.

Pervec pajisjes ka edhe kater elektroda qelqi, te cilat mund te zgjidhen sipas zones se lekures qe do te trajtohet.

Elektrodat kane funksione te ndryshme si heqje e papastertive individuale, dezinfektimin e te gjithe fytyres, stimulimin e rritjes se flokeve dhe parandalon humbjen e flokeve.

Me funksion analgjezik gjithashtu ndihmon ne relaksimin e muskujve, ka funksionin kunder plakjes, rrudhave dhe elasticitetit te lekures.

Karakteristika

  • Tensioni: 110-240V
  • Frekuenca: 50-60 Hz
  • Fuqia: 10 vat
  • Nxit qarkullimin limfatik
  • Rigjeneron qelizat
  • Ka efekt masazhues

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Pastrues Fytyre

Ngjyra

Be the first to review “Pajisje per kujdesin e lekures me frekuence te larte LZ-006A”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pajisje per kujdesin e lekures shitje online ne dyqan taxi

Pajisje per kujdesin e lekures me frekuence te larte LZ-006A