Pajisje me avull per Fytyren | Benice | Face Care

2,900 L3,900 L (-26%)

Ka stok

Pese Funksione | Pajisje me avull per fytyren
1.Zbardh fytyren
2.Hidraton dhe zbut lekuren
3.Pastron deri ne zonat me te thella
4.Cliron lekuren nga aknet e bezdisshme
5.Rigjeneron lekuren

KODI: pajisje-me-avull-per-fytyren-benice Kategori: , Etiketime: , , ,

PAJISJE ME AVULL PER FYTYREN

Pajisje me avull per Fytyren | Benice | Avuj per fytyren Face Care | Dyqan Online | Dyqan Taxi

Salloni estetik tashme ne shtepine tuaj!
Pastrimin e thelle te lekures mund ta beni dhe ju vete ne shtepine tuaj duke perdorur kete pajisje me Avuj Benice.

Ky produkt i mrekullueshem eshte krijuar per te siguruar avull qetesues i cili hap poret dhe ndihmon largimin e papastertive, bakterieve dhe mbetjeve te kozmetikes. Nje proces estetik i nevojshem per kujdesin e fytyres.

Ju do te shijoni nje trajtim njejte si ne SPA me kete pajisje avulli per fytyren

Le lekuren te bute si nje pelhure mendafshi. Permireson qarkullimin e gjakut dhe eshte efikase per aknet dhe pikat e zeza.
Avulli pervec te tjerash ndihmon ne aksionin e trajtimeve estetike. Kremrat hidratante dhe Vajrat matyrale thithen me lehte nga lekura ne thellesi, pasi poret jane te hapura mire. Avulli ndihmon edhe ne lehtesimin e rrugeve te frymemarrjes, gjendjet gripale, ne lehtesimin e dhimbjeve te kokes e migrenes, qetesimin nervor dhe parandalimin e pagjumesise. Maska per mbylljen e poreve mund te perdorni maskat tuaja te preferuara. Perdoreni terapine me avull më shumë kohë për një fytyrë të pastër. kjo është mënyrë e thjeshtë dhe natyrale per pastrimin e fytyrës.

Mund të perdorni pajisjen Benice për të bërë një pastrim të qetë të fytyrës | Nuk duhet të shkoni më në qëndra estetike. Pastrimi i fytyres me avull eshte nje zgjidhje shume e mire. Aparat Avulli Benice.

FACE WASH | PROTECTING YOUR SKINPajisje me avull per fytyren dyqan taxi

Mjegulla e bute madje ndihmon dhe pastrimin e pikave ne hunde.

Avulli deperton thelle ne lekure duke hapur poret tuaja te lekures dhe balancuar lageshtiren ne te.
Qendroni larg shenjave te plakjes dhe nje lekure te thate | Pajisje me Avull anti aging Benice Face Care

Kjo pajisje mund te perdoret edhe per lekure te thate

MASKE ME AVULL PER FYTYREN

Sigurisht qe pajisja mund te perdoret edhe per aromatherapy. Si te bejme avull per fytyren
Mund te perdorni vajrat tuaj te preferuar esencial me pajisjen Benice.

Gentle Cleanser for all skin type | Sensitive skin | Dry skin | Oily skin | 

Avulli i grimcave me madhesi ultra te imet deperton ne brendesi te lekures suaj.
Duke lene ne kete menyre ndjesine e lekures se fresket dhe te rigjeneruar.
Mos u frikesoni nese ne fund te trajtimit me avull nga kjo pajisje, fytyra do te marre ngjyre roze, eshte efekti i vazodilatatimit te nxehtesise. Vaji i Bajames do ta qetesoje lekuren dhe do ndihmoje ne mbylljen e poreve te pastruara.

BENICE FACE CARE | PAJISJE ME AVUJ PER FYTYREN DHE SINUSET

  1. Nuk krijon spërkatje uji,  E pershtatshme për fëmijë dhe të rritur
  2. Një formë e pastër e avullit
  3. treguesi i energjisë me dritë
  4. Kontrolli i ngrohjes me dy nivele (i fikur / i ulët / i lartë)
  5. kontrolluesi i avullit
  6. Auto fikje e pajisjes
  7. Maskë e dizajnuar posaçërisht për hundën dhe gojën

MASKA ME AVULL PERFITIMET

Krijon Avull të ngrohtë për pastrim të thellë të poreve. Rivendosni bukurinë natyrore të lëkurës suaj. Kjo pajisje pastron kanalet e hundës dhe sinuseve për të ndihmuar në terapi dhe qetësimin e frymëmarrjes suaj. Qetëson me avull lëkurën tuaj të fytyrës. Konture për fytyrën, mjekër dhe qafë për të krijuar një pastrim dhe thithje sa më të lehtë të lagështisë

E përshtatshme për lloje të ndryshme lëkure si dhe ato vajore

Përfitimet shëndetësore:

  • Avulli i ngrohtë dhe i lagësht lehtëson ftohjen dhe qetëson kollën e vazhdueshme
  • Hap kanalet e bllokuara të hundës dhe sinusit për të lehtësuar kongjestionin, lehtësimin nga bronkiti, ndihmon në pastrimin e mukusit
  • Lehtëson frymëmarjen tuaj

PAJISJE ME AVULL PER FYTYREN | BENICE FACE CARE

Benice Face Care Avull Spa ne Tirane Dyqan Taxi

Perdorimi

Lekure e Yndyrshme: Avulli rreth 10-15 minuta.
Rekomandohet perdorimi i vajit esencial te limonit dhe pastrues fleksibel per te pastruar fytyren me uje.
Lekure e Thate:  Avulli 8-12 minuta.
Rekomandohet perdorimi i vajit esencial te trendafilit.
Lekure te ndjeshme: Avulli deri ne 10 minuta.
Rekomandohet vaj esencial i jaseminit.
Lekure me Pucrra: Kohe e Avullit 5-8 minuta.
Rekomandohet perdorimi i vajt te nenexhikut.
Perdor edhe avull me kamomil per fytyren

Pese Funksionet e kesaj Pajisjeje me avuj per fytyren.

1. Zbardh fytyren
2. Hidraton dhe zbut lekuren
3. Pastron deri ne zonat me te thella
4. Cliron lekuren nga aknet e bezdisshme
5. Rigjeneron lekuren
6. Pajisje me avull e cila qeteson dhe dhimbjet e kokes si migrena.

Nje sauna personale me avull per fytyren tuaj 


Porosi online te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi. Kontaktoni ne: 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Pajisje Pastrimi

Be the first to review “Pajisje me avull per Fytyren | Benice | Face Care”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pajisje me avull benice per fytyren dyqan taxi dyqantaxi

Pajisje me avull per Fytyren | Benice | Face Care

2,900 L3,900 L (-26%)

Shto ne Shporte