Maske kolagjeni per fytyren | Rigjenerim dhe Ushqyerje

400 L

Ka stok

Kolagjeni qe permban maska e ben lekuren me te bute dhe te elastike.
Ajo eshte e pasur me vitamina A, B5, C dhe E , antioksidues, kolagjen, vajra aromatike : Kamomil, papaja, fara rrushi, jojoba, vaj ulliri, vaj bajame, Aloe Vera dhe minerale te Detit te Vdekur .

KODI: maske-kolagjeni-per-fytyre Kategori: , , Etiketime: ,

MASKE KOLAGJENI PER FYTYREN

Maske kolagjeni per fytyren | Rigjenerim dhe Ushyqerje | Maska Kolagjeni  – Porosi online ne Dyqan Taxi

Ndryshimet e fibrave elastike te shtresave te lekures, mund te ndodhin si rezultat i uljes se kolagjenit dhe elastines, te cilat jane materialet pergjegjese per fleksibilitetin e lekures.
Dobesimi i muskujve te fytyres, ndryshimet hormonale, ekspozimi ne diell dhe plakja, mund te shkaktoje varje te lekures dhe rrudha. Per te luftuar keto efekte eshte krijuar nje maske e vecante .

MASKE KOLAGJENI PER FYTYREN – DYQAN TAXI 

Mask per fytyren kolagjeni peel off dyqan taxi

Kolagjeni qe permban maska e ben lekuren me te bute dhe te elastike.
Ajo eshte e pasur me vitamina A, B5, C dhe E, antioksidues, kolagjen, vajra aromatike : Kamomil, papaja, fara rrushi, jojoba, vaj ulliri, vaj bajame, Aloe Vera dhe minerale te Detit te Vdekur . Kjo maske pasuron lekuren me te gjitha substancat esenciale duke permiresuar pamjen e saj.
Ajo perforcon barrierat mbrojtese te lekures duke parandaluar formimin e rrudhave dhe siguron nje efekt lifting te dukshem.

Maska kolagjeni e pershtatshme per te gjitha llojet e lekurave.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Maske Fytyre

Be the first to review “Maske kolagjeni per fytyren | Rigjenerim dhe Ushqyerje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Maske kolagjeni per fytyren maska rigjenerim ushqyerje porosi online dyqan taxi online

Maske kolagjeni per fytyren | Rigjenerim dhe Ushqyerje