Shampo bisht kali per rritjen e flokeve Mane’n Tail

1,550 L

Ka stok

  • Shampo bisht kali Mane ’n Tail
  • Ndihmon ne rigjenerimin e flokeve
  • Redukton yndyren dhe jep volum
  • Parandalon renien dhe keputjen e flokeve
  • 355 ml
KODI: 998876543530738 Kategori: ,

SHAMPO BISHT KALI PER RRITJEN E FLOKEVE

Shampo bisht kali e cila zgjat dhe forcon flokun, ushqen dhe miremban floket tuaj.

Zgjidhja me e mire dhe efikase nese keni floke te holle, te thate apo te demtuar nga boja dhe produktet e tjera te flokeve.

I jep volum dhe gjalleri flokeve tuaj, duke i ndihmuar te rriten shpejt dhe shendetshem ne nje kohe te shkurter.

Formula e pasuruar me mikro proteina ofron veprim pastrues dhe zbutes deri ne thellesi duke i lene floket te bute dhe me shkelqim.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Shampoo

Ngjyra

Be the first to review “Shampo bisht kali per rritjen e flokeve Mane’n Tail”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shampo bisht kali ne shitje online dyqan taxi

Shampo bisht kali per rritjen e flokeve Mane’n Tail