Vaj Argani per fytyren dhe trupin | Bio Flora

2,290 L

Ka stok

Nje vaj i shkelqyeshem 100% i paster per perdorim ne fushen e kozmetikes. Ideal per mbrojtjen e lekures. I pasur me acide yndyror esencial dhe vitamine E, eshte nje ndihmes efektiv ne ngadalesimin e procesit te plakjes se parakoheshme.

KODI: i-8019359013984 Kategori: , ,

VAJ ARGANI PER FYTYREN DHE TRUPIN

Vaj Argani per fytyren dhe trupin | Bio Flora

Nje vaj i shkelqyeshem 100% i paster per perdorim ne fushen e kozmetikes. Ideal per mbrojtjen e lekures. I pasur me acide yndyror esencial dhe vitamine E, eshte nje ndihmes efektiv ne ngadalesimin e procesit te plakjes se parakoheshme. Hidraton dhe mundeson nje lekure elastike dhe te bute. Nje aset tjeter nga perdorimi i tij eshte veprimi forcues qe ushtron ne floket e thate dhe ne thonjte  e
brishte.


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Vajra

Be the first to review “Vaj Argani per fytyren dhe trupin | Bio Flora”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Vaj argani per fytyren dhe trupin

Vaj Argani per fytyren dhe trupin | Bio Flora