V-116 | Makine rroje VGR per meshkujt | Bli Online

3,290 L

Ka stok

 • Bateria litium 2000mAh.
 • Me ekran LED.
 • I pershtatshem dhe praktik.
 • Manovrohet lehte ne dore.
 • Jo alergjik.
KODI: V-116 Kategori: ,

MAKINE RROJE PER MESHKUJ VRG V-116

Makina VGR V-116 ju ofron nje saktesi dhe nje kontroll te plote te prerjes se flokeve tuaj vetem me nje buton. Makina jep nje performance te larte fal elementeve prerese shume cilesore qe ka pajisja. E vetmja makine qethese qe ju siguron rezultatet qe keni pritur gjithmone ne floket dhe mjekren tuaj.

MAKINE QETHESE | BLI ONLINE | DYQAN TAXI

Ju mem ne fund do te keni mundesi te kontrolloni me saktesi gjatesine e perzgjedhur per prerjen e flokeve tuaj me ane te butonave qe perdoren me lehtesi dhe nuk eshte e nevpjshme qe ju te dini mjaft mire se si perdoret nje makine qethese.

Mund te kaloni me shpejtesi ose me ngadale per gjate flokut tuaj per te marre rezultatin e deshiruar. Kreherat e ndryshem per te shkurtuar floket dhe stiluar ata jane me nje gjatesi 3 mm deri ne 12 mm.

Makina ka nje ekran LCD i cili tregon shpejtesine e saj dhe ju jep mundesine qe ta mbani nen kontroll si dhe ju ndihmon per te kuptuar qe paisja prerese eshte ne funksion.

Struktura e saj perbehet nga materiali i metalit i cili eshte nje garanci e vertet per jetegjatesine e kesaj makine.

Ne brendesi te paketimit gjenden te gjitha produktet:

 • 4 kreher sipas gjatesive,
 • 1 kapak mbrojtes,
 • furce pastrimi,
 • 1 shishe vaji,
 • karikues,
 • udhezuesi manual.

SPECIFIKATMakine qethese vgr hair trimmer bli online dyqan taxi

 • Ideuar per prerjen e flokeve, mjekres, mustaqeve.
 • Punon me bateri te rikarikueshme.
 • Pastrohet lehtesisht.
 • Nuk krijon irritime te lekures.
 • Koha e funskionimit +3 ore pa nderprerje.
 • Me ekran LED qe tregon perqindjen e baterise.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “V-116 | Makine rroje VGR per meshkujt | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine qethese vgr hair trimmer bli online dyqan taxi

V-116 | Makine rroje VGR per meshkujt | Bli Online