Makine Qethese Elektrike – Gemei Hair Clipper

1,600 L

Ka stok

  • Paketimi perfshin:
  • Makinen qethese
  • Adaptor per rimbushje
  • Shishe vaji
  • Furce per pastrim
  • 4 koka celik inoks me madhesi 3, 6, 9 dhe 12 mm

 

KODI: 6957952260799 Kategori: ,

MAKINE QETHESE GEMEI GM-6079

Makine Qethese Elektrike – Gemei Hair Clipper

Makine qethese Profesionale e projektuar per prerjen, shkurtimin dhe stilimin e flokeve sipas deshires. Ajo ofron nje performance precize dhe superiore te prerjes se flokeve. Gemei Hair Clipper eshte e ndertuar nga tehe preres celik inoks me cilesi te larte, kunder ndryshkut.

Ajo punin me bateri dhe motor i saj i fuqishem funksionon pa zhurme. Fale dizanjit ergonomik, lehtesise ne perdorim dhe cilesise se larte te teheve, makina eshte ideale per tu perdorur edhe tek femijet.

Paisja vjen ne paketim se bashku me 4 koka te levizshme (3 , 6, 9 dhe 12 mm) te cilat mundesojne stilim dhe prerje ne shume dimensione dhe modele.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Makine Qethese Elektrike – Gemei Hair Clipper”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine qethese gemei

Makine Qethese Elektrike - Gemei Hair Clipper