Makine Qethese Rroje Elektrike – Gemei Trimmer 3 in 1

1,200 L

Ka stok

  • Projektuar per:
  • Heqjen e mjekres
  • Prerjen dhe stilimin e flokeve
  • Shkurtimin e qimeve ne zonen e hundes dhe vesheve
KODI: L-makine rroje qethese-gemei-gm-589 Kategori: ,

Makine Qethese Rroje – GEMEI GM-589

Makine Qethese Rroje Elektrike – Gemei Trimmer 3 in 1

Makine Rroje dhe Qethese Profesionale me 3 koka te levizshme, projektuar per funksione te ndryshme. Ideale per te hequr dhe modeluar mjekren, shkurtuar dhe prere floket dhe me koken e posacme ju mund te hiqni dhe eleminoni njehere e pergjithmone qimet ne zonat e veshtira te veshit dhe hundes.

Dizanj ergonomik, e lehte ne perdorim. Motori i fuqishem dhe tehet celik inoks se cilesise se larte garantojne nje performance superiore te prerjes dhe stilimit te flokeve dhe mjekres.

Be the first to review “Makine Qethese Rroje Elektrike – Gemei Trimmer 3 in 1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine rroje qethese Gemei

Makine Qethese Rroje Elektrike - Gemei Trimmer 3 in 1