Tostier me veshje graniti | Sandwich Maker LSM-2517

3,690 L

Ka stok

Tostier me veshje te pllakes se brendshme prej graniti per tosta dhe sandiuce te shijshem ne vetem pak caste fale ngrohjes te te dy pllakave dhe fuqise prej 1400w.

KODI: ç-345676802 Kategori: ,

TOSTIER ME VESHJE GRANITI LSM 2517

Tostier me veshje te pllakes se brendshme prej graniti per tosta dhe sandiuce te shijshem.

Jo vetem kaq por ju gjithashtu mund te skuqni ose ngrohni perseri bifteket, salcicet, perimet dhe buken.

Pllakat me shirita jane te mbuluara me material qe nuk ngjit prej graniti, i cili e ben ushqimin te shendetshem dhe te lehte. Mund te gatuani lehtesisht pa vaj dhe yndyre.

Lexical LSM-2517 Grill & Toaster Sandwich Maker eshte i pajisur me llambe qe tregon se pajisja eshte gati per perdorime  dhe per paralajmerim kur pianura eshte e nxehte.

Me hapesire te bollshme per deri ne 4 feta dhe fuqi prej 1400w do te mund te pergatisni ushqimin tuaj ne vetem pak caste.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tostiere

Ngjyra

Be the first to review “Tostier me veshje graniti | Sandwich Maker LSM-2517”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

berese sanduici lexical online ne dyqan taxi

Tostier me veshje graniti | Sandwich Maker LSM-2517