Defrost Express | Pllake per shkrirjen e ushqimeve te ngrira

1,490 L

Ka stok

  • Gjendet ne ngjyre te zezë.
  • Material prej alumini.
  • Permasat e produktit: 29.5 * 20.8cm.
  • Pastrohet dhe levizet shume lehtesisht.
  • Antingjites.

PLLAKE PER SHKRIRJEN E USHQIMEVE TE NGRIRA

Pllaka per shkrirjen e ushqimeve te ngrira Defrost Express ju lejon qe te shkrini cdo produkt ushqimore te cilin sapo e keni nxjerre nga frigoriferi ose qe te ruaje te gjitha vlerat ushqyese ka nevoje te qendroje ne temperatura teper te uleta. Defrost Express nuk duhet t’i mungoje aspak kuzhines suaj.

DEFROST EXPRESS – TABAKA E SHKRIRJES SE MISHIT

Kjo paisje per kuzhinen zhduk te gjithe nevojen per te perdorur mikrovale ne menyre qe te hiqni akullin nga produktet tuaja dhe ato te jene gati per gatimin qe deshironi t’i pergatisni te afermeve tuaja. Pllaka ju lejon qe t’i shkrini produktet e mishit apo produktet e tjera ushqimore ne menyre natyrale dhe te shpejte.

Tabakaja per shkrirjen e mishit dhe produkteve ushqimore eshte shume e thjeshte per t’u pastruar dhe mund ta lani njesoj me enet e tjera.

Ajo karakterizohet nga nje siperfaqe jo ngjitese.

Shmang bakteret qe krijohen ne momentin e shkrirjes se shpejte.

Mbahet lehtesisht ne kuzhine pa zene aspak hapesiren e saj.

SPECIFIKIMET

Ngjyra: E zezë.pllake gatimi mishi produkt online dyqan taxi

Materiali: Alumini.

Madhësia e produktit: 29.5 * 20.8cm.

Pastrohet lehtesisht.

Shume e thjeshte per t’u levizur.

Perbehet nga vija ndarese per te mos lejuar ngjitjen e ushqimeve.

Porosit Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tabaka per shkrirjen e mishit

Ngjyra

Be the first to review “Defrost Express | Pllake per shkrirjen e ushqimeve te ngrira”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pllake gatimi mishi produkt online dyqan taxi

Defrost Express | Pllake per shkrirjen e ushqimeve te ngrira