Toster Fuego EL-11 | Sandwich Maker

2,390 L

Ka stok

 • Fuqia: 750W.
 • Pjek deri ne dy toste ne te njejten kohe.
 • I lehte per t’u perdorur.
 • Dy drita per te treguar on/ready.
 • Material kompakt dhe rezistent.
 • 220-240-50Hz

TOSTER FUEGO EL 11

Toster Fuego, nga marka me e kerkuar dhe me cilesi te larte. Arrin te pjek deri ne dy, toste, sanduice ne te njejten kohe. Tostier ka nje temperature automatike e cila eshte perfekte per pjekjen e tosteve apo sanduiceve tuaj.

SANDWICH MAKER

Toster Fuego i cili eshte teper praktik dhe i lehte ne perdorim. Nuk do ju zeje aspak hapsire ne kuzhine.Me kembe rezistente te cilat nuk do t’a lejoje te rreshqase ne asnje moment. Dizajn kompakt dhe inovativ.

Gjithashtu nje specifike tjeter interesante e ketij tostieri eshte drita jeshile dhe e kuqe qe tregojne kur tosteri eshte i ndezur dhe se kur tosti juaj eshte pjekur dhe gati per ne pjaten tuaj.E mbeshtjelle me nje material cilesore i cili nuk do e lejoje te ngjitet buka ne toster.

Cilesi e larte & cmimi me i mire!

Specifikat:
 • Fuqia: 750W.
 • Pjek deri ne dy toste ne te njejten kohe.
 • I lehte per t’u perdorur.
 • Dy drita per te treguar on/ready.
 • Material kompakt dhe rezistent.
 • 220-240-50Hz

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Lloji

Tostiere

Be the first to review “Toster Fuego EL-11 | Sandwich Maker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

toster fuego el 11 bli online dyqan taxi

Toster Fuego EL-11 | Sandwich Maker