Tostier Dessini – Sanduich Maker DS-417- Beres Sandwich

2,490 L

Ka stok

  • Marka: DESSINI.
  • Modeli: Ds-417
  • Ngjyra e bardhe.
  • Permasat 24 nga 24 nga 6 cm.
  • Frekuenca 50-60Hz Tensioni 220-240V Fuqia 750W.

SANDWICH MAKER DESSINI DS-417

Bëni sanduiçe dhe ushqime të shijshme per me pak se 5 minuta. Ky Sanduiç Maker është i lehtë për t’u përdorur, i lehtë për t’u ruajtur, i lehtë për t’u pastruar dhe jashtezakonisht i lëvizshëm duke e bërë atë ideal për shtëpinë, zyrën, konviktin ose kudo tjeter qe mund te jeni.

BERES SANDUICH – TOST PER KUZHINEN

Materiali i beresit te sandwicheve eshte kunder ndryshkjes dhe antingjites sepse eshte i perbere prej celikut-inox.

Paisja e kuzhines eshte e pershtatshme per te bere tost, per te thekur buken, per te reaizuar sandwich te ndryshem etj.

Permasat e beresit te sandwicheve e bejne ate te jete lehtesisht i levizshem edhe mund te mbani kudo ne kuzhinen tuaj pa e zene aspak hapesiren e saj.

Tostieri duke qene se perbehet nga pllaka qe jane percuese shume te mira te nxehetesise edhe nxehen shume shpejte dhe e pergatisin cdo produkt ushqimr ne me pak se 5 minuta.

Ai perbehet nga indikatore qe tregojne se kur fillon procesi i pjekjes edhe kur perfundon ai.

Paisjen e pastroni shume lehte me leter te lahte ose gjysem te lagur. Pastrimi eshte hume i lehte duke qene se tosteri antingjites nuk permban mbetje te ushqimeve.

Ai perbehet nga dy pllaka trekendore qe ju japin mundesine te gatuni ne menyre te bollshme.

Perbehet gjithashtu edhe nga një dorezë rezistente ndaj nxehtësisë, ndaj ju mund ta prekni tosterin gjate procesin sa here te deshironi.

SPECIFIKAT

Marka: DESSINI.

Modeli: Ds-417

Ngjyra e bardhe.

Permasat 24 nga 24 nga 6 cm.

Frekuenca 50-60Hz Tensioni 220-240V Fuqia 750W.

Pastrohet shume lehtesisht.

Praktik dhe funksional.

Levizet lehtesisht.

Bli Online | Dyqan taxi | Paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tostiere

Ngjyra

Be the first to review “Tostier Dessini – Sanduich Maker DS-417- Beres Sandwich”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sandwich maker dessini bli online dyqan taxi

Tostier Dessini – Sanduich Maker DS-417- Beres Sandwich