Tostier trekendesh – Haeger Triangle Sandwich Maker

1,590 L

Ka stok

  • Brandi: Haeger
  • Model: HG-227B
  • Tensioni: 220-240V
  • Frekuenca: 50-60hz
  • Fuqia: 750W
  • Ngjyra: E zeze & gri
  • Kontroll termostatik
KODI: L-tostier-haeger-HG-227B Kategori: ,

TOSTIER – HAEGER HG-227B

Tostier trekendesh – Haeger Triangle Sandwich Maker

Tostier ne forme trekendshi per te pergatitur sandwichin e preferuar te femijeve tuaj. Kjo paisje nga brandi i njohur Haefer eshte e ndertuar nga pllaka jo ngjitese me material jotoksik dhe te shendetshem. Nuk harxhon energji elektrike dhe tosti eshte gati per brenda 3 minutash. Kur tosti eshte gati, ne paisje ndizet drita jeshile.

Fale permasave te saj te vogla dhe dizanit ergonomik, ky tostier eshte ideal edhe pe zyra ose ambiente pune. Ai nuk ze hapesire dhe fale materialit jo ngjites pastrohet lehtesisht dhe pa mundim. Ai ka hapesire per tu toste dhe eshte paisja e perkryer per te shijuar nje mengjes te shijshem ose nje darke te lehte.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Tostiere

Be the first to review “Tostier trekendesh – Haeger Triangle Sandwich Maker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tostier Haeger

Tostier trekendesh - Haeger Triangle Sandwich Maker