Toster DSP-KC1056 me pllaka antingjitje | Ne shitje online

2,400 L

Ka stok

220-240V~50/60Hz ,750W
Non-stick coating plate for easy cleaning;
Power on & ready lights are controlled by thermostat;

TOSTER DSP KC-1056 ANTINGJITES

Toster DSP KC-1056 bene te mundur te shijoni ushqime te shijshme dhe te shendetshme per ju edhe femijet tuaj. Ai ka dy forma te ndryshme, te cilat i nderroni sa here te deshironi. Fale pllakave jo-ngjitese eshte i lehte per t’u pastruar ne cdo kohe. Produkti ka nje madhesi te vogel qe mund te mbahet lehtesisht ne kuzhine duke mos ju zene shume hapesire.

Tosteri eshte praktik fale dorezave praktike edhe dhe te izoluar ndaj pranise se nxehtesie.

Indikatori i drites ne te tregon se kur ushqimi eshte gati.

Tosteri elektrik ka nje baze fiksuese edhe kunder rreshqitjes.

Specifikat e tij jane 220-240V~50/60Hz ,750W.

TOSTJER ME PLLAKA ANTINGJITJE

  • Ka dy forma te ndryshme
  • Perbehet nga pllaka jo-ngjitese
  • Pastrohet lehtesisht ne cdo kohe
  • Baze fiksuese kunder rreshqitjes
  • Indikatore qe tregojne se kur ushqimi eshte gati
  • Doreze rezistente kunder nxehtesise

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tostiere

Ngjyra

Be the first to review “Toster DSP-KC1056 me pllaka antingjitje | Ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp tostier sanduic thekese antingjites kc 1056 dyqan taxi

Toster DSP-KC1056 me pllaka antingjitje | Ne shitje online

WhatsApp chat