Tharese per floket FA-5654-4 Hair dryer 2200W

3,490 L

Ka stok

KODI: 9003898565447 Kategori: ,

THARESE PER FLOKET FA-5654-4 

Tharese per floket me 2 shpejtesi dhe 3 cilesime te nxehtesise, me fuqi te larte 2200w per tharje te shpejte te flokeve.

Me funksion jonik per te eliminuar elektricitetin statik te flokeve, duke i lene me te bute pas tharjes.

Specifika:

  • Funksioni i ajrit te ftohte
  • Funksion jonik
  • Mbrojtje nga mbinxehja
  • Grile e pasme e hyrjes se ajrit qe hiqet
  • Funksioni Turbo
  • Fuqia: 2200W

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Tharese flokesh

Fuqia Watt

2200w

Be the first to review “Tharese per floket FA-5654-4 Hair dryer 2200W”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tharese flokesh fa5654 4 online ne dyqan taxi

Tharese per floket FA-5654-4 Hair dryer 2200W