Tharese flokesh DSP 30046 me difuzor

3,200 L

Ka stok

  • Nje tharese flokesh qe ju mundeson tharjen dhe rregullimin e flokeve ne nje kohe te shkurter
  • Perfshin nje difuzor per me shume volum
  • Fuqia e motorit : 6000W
  • Dizajni paraqitet ne ngjyre te kuqe dhe te zeze
  • E lehte per tu perdorur dhe mund te beni kontrollin e temperatures
KODI: DSP 30046 Kategori: , , ,

THARESE FLOKESH DSP 30046

Tharese flokesh DSP 30046 eshte krijuar posacerisht per te bere tharjen dhe per te shtuar volumin e floket tuaj, duke u kujdesur per te mos demtuar floket tuaj.

REZULTATE TE SHKELQYERA PER FLOKET

Me pllaka te ndertuara per qendrueshmeri dhe me rezultate te menjehershme

I dhurojne flokeve tuaj fleksibilitetin qe gjithmone keni deshiruar

Shume praktike dhe funksionale

Produkti ideal per floket tuaji, praktik per tu marre me vete kudo

Ka nje pllake qeramike qe nuk demton flokun tuaji me temperature maksimale, me opsione te ndryshme

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Tharese flokesh

Ngjyra

Be the first to review “Tharese flokesh DSP 30046 me difuzor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tharese flokesh DSP 30046 me difuzor Dyqan Taxi

Tharese flokesh DSP 30046 me difuzor