Shampo per forcimin e flokeve | Herbal Care

1,290 L

Ka stok

  • Forcon dhe sitimulon rritjen e flokeve te rinj.
  • Mbron floket nga demtimi.
  • Bashkon majat dyshe.
  • Forcon dhe hidraton floket thellesisht
  • Rigjeneron floket dhe i ben me te shkelqyeshem
KODI: b2201383 Kategori: , ,

Shampo per rigjenerimin e flokeve te demtuar

Herbal Care eshte nje shampo bimore me ekstrakte te vitamines B5 e cila ndikon ne forcimin dhe rigjenerimin e flokeve te demtuar.

Deperton thellesisht ne rrenje dhe ne skal fillimisht e hidraton lekuren dhe me pas deperton ne rrenje,

Simulon krijiimin e rrenjeve te reja por dhe riparon rrenjen e demtuar.

Ndikon ne te gjithe gjatesine e flokut , bashkon majat dhe zhduk fijet e demtuara nga faktore fizik si dielli ose perdorimi i paisjeve te nxehta si pjaster, mashe ose tharese.

Aplikojeni gjate larjes duke masazhuar butesisht ne te gjithe gjatesine e flokut , prisni 10 minuta dhe me pas shperlajeni flokun me uje te vaket .

Rezultatet mund ti vini re ne pak kohe.

 

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Shampo per forcimin e flokeve | Herbal Care”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shampo per rigjenerimin e flokeve te demtuar

Shampo per forcimin e flokeve | Herbal Care