Tharese flokesh e palosshme DSP 1200W

1,790 L

Ka stok

KODI: 998876543530764 Kategori: ,

THARESE FLOKESH E PALOSSHME DSP 1200W

Tharese flokesh e palosshme perfekte per tu marre ne udhetimet tuaja fale dizajnit praktik te saj.

Thani floket shpejt dhe lehtesisht pa i demtuar ato me thareset e zakonshme dhe te renda.

Fale fuqise se larte te saj prej 1200wat mundeson ne pak caste tharjen e flokeve.

Portabel dhe efikase ne energji duke konsumuar me pak se thareset e tjera e ben zgjidhjen optimale per perdorim te perditshem.

Ka tre kontrolle shpejtesie keshtu qe mund ta vendosni sipas nevojes shpejtesine e ajrit.

Karakteristika

  • Tharese flokesh DSP
  • Funksioni: Ajer i nxehte / i ftohte
  • Tensioni: 210-240V
  • Fuqia : 1200 Watt
  • Madhesia: 24 x 16.5cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Tharese flokesh

Ngjyra

, ,

Fuqia Watt

1200watt

Be the first to review “Tharese flokesh e palosshme DSP 1200W”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tharese flokesh dsp shitje online ne dyqan taxi

Tharese flokesh e palosshme DSP 1200W