Tharese flokesh DSP E-30022 me nivel ngrohje

2,990 L

Ka stok

220-240V~50/60HZ ,2300W
three colors

KODI: E-30022 Kategori: ,

THARESE FLOKESH DSP E-30022

Tharese flokesh me DSP E-30022 ju mundeson te thani floket tuaj shpejt dhe butesisht. Kjo tharese eshte shume praktike dhe ka nje sistem mbrojtes nga mbinxehja, keshtu qe floku juaj do te jete i mbrojtur nga demtimi qe mund te vije nga nxehtesia. Tharesja profesionale e DSP-se perbehet nga tre nivele te ngrohjes e dy nivele te shpejtesise. Ju mund ta merrni lehtesisht tharesen me vete ne cdo udhetim tuajin.

THARESE FLOKESH ME NIVEL NGROHJE

  • Kjo tharese flokesh ka nje fuqi 2300W.
  • Ju mundeson te thani floket tuaj shpejt dhe butesisht.
  • Me 3 nivele te ngrohjes e 2 nivele shpejtesise.
  • Paketimi me tre ngjyra te ndryshme.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Tharese flokesh

Ngjyra

Be the first to review “Tharese flokesh DSP E-30022 me nivel ngrohje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tharese flokesh DSP E-30022 me nivel ngrohje