Tharese flokesh profesionale rezistente | Shinon SH 8121

1,900 L

Ka stok

Tharese flokesh profesionale me fuqi te larte dhe zhurme te ulet gjate perdorimit, me dizajn praktik per floke te medafshte dhe plot shkelqim.

KODI: L-2120218 Kategori: ,

THARESE FLOKESH PROFESIONALE REZISTENTE | SHINON 

Tharese flokesh profesionale me fuqi 1200w, rezistente dhe e fuqishme per perdorim afatgjate.

Me tre opsione per nxehtesine dhe dy opsione per shpejtesine, do te mund te thani dhe krijoni stilimin e flokeve shpejt dhe lehte.

Floke te mendafshte, te bute dhe me shkelqim njesoj sikur sapo keni dale nga salloni tashme mund ti keni edhe ne kushtet e shtepise me tharesen profesionale Shinon.

Kjo tharese 1200W krijon nivelin optimal te rrjedhjes se ajrit dhe fuqine e larte te tharjes pa demtuar flokun.

Ideale per perdorim si nga meshkujt dhe nga femrat.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tharese flokesh

Ngjyra

,

Be the first to review “Tharese flokesh profesionale rezistente | Shinon SH 8121”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tharese flokesh profesionale ne shitje online ne dyqan taxi

Tharese flokesh profesionale rezistente | Shinon SH 8121