Tharese flokesh me jonizues 2200W FA-5654-7

3,990 L

Ka stok

KODI: 9003898001327 Kategori: ,

THARESE FLOKESH ME JONIZUES

Tharese flokesh me fuqi 2200 Watt , jonizues dhe me 3 nivele temperature  per te zgjedhur ate qe ju nevojitet.

E pajisur me koke per tharjen dhe drejtimin e flokut si dhe difuzor per tu dhene volum kacurrelave.

Tharesja e flokeve leshon jone negative, te cilat duke u vendosur ne floket tuaj nuk i lejojne te elektrizohen duke i zbutur fijet dhe i lene floket e bute.

Specifika:

  • 3 nivele temperature
  • 2 nivele shpejtesie
  • Mbrojtje nga mbinxehja
  • Difuzori i ajrit
  • Funksioni i jonizuesit
  • Motor DC
  • Fuqia 2200 W

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Tharese flokesh

Fuqia Watt

2200w

Be the first to review “Tharese flokesh me jonizues 2200W FA-5654-7”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tharese flokesh me jonizim first austria online ne dyqan taxi

Tharese flokesh me jonizues 2200W FA-5654-7