Tharese flokesh Professionale Vitek VT 3200 Hair dryer

1,900 L

Ka stok

KODI: tharese-vitek Kategori: ,

THARESE FLOKESH PROFESIONALE

Tharese flokesh Professionale | VITEK VT 3200

Tharesja Profesionale Vitek eshte ideale per te thare, drejtuar dhe stiluar floket pa i demtuar ato.

E vecanta e saj qendron tek kombinimi i teknologjise jonike me qeramiken, e cila krijon hidratimin e duhur ne floke, gjate kohes qe ato jane ne kontakt me ajrin e nxehte.

Floket fitojne volum, butesi, nuk humbasin shkelqimin dhe qendrojne te shendetshme.

Vitek hair dryer eshte versioni me i rekomanduar nga parukieret per tharjen e flokeve. Ajo cilesohet si nje nga thareset me efikase ne trajtimin e flokeve te lagur.

Me disa nivele nxehtesie, ju zgjidhni ate qe deshironi dhe i pershtatet flokeve tuaj. Tharesja vjen ne paketim se bashku me kokat per drejtimin e flokeve dhe kreherit ndihmues.

Specifika:

  • Tharese flokesh VITEK
  • Model VT3200
  • Super fuqi
  • Fuqia 5000 W
  • Voltazhi : 220V – 240V
  • Numri i ingranazheve : 3

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tharese flokesh

Be the first to review “Tharese flokesh Professionale Vitek VT 3200 Hair dryer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tharese flokesh vitek vt3200 online ne dyqan taxi

Tharese flokesh Professionale Vitek VT 3200 Hair dryer