Krem per riparimin e flokeve te demtuar

890 L

Ka stok

  • Balsami me eksatrakt nga bishti i kalit rigjeneron floket.
  • Ndihmon ne trashjen e fijeve te flokut, i jep shkeqim dhe i mbron.
  • Keratina dhe provitamina B5 forcojne rrenjen dhe stimulojne bashkimin e majave.
KODI: b2201382 Kategori: , ,

Balsam per rigjenerimin e flokeve

Kremi Herbal Care permban ekstrakte nga bishti i kalit , proteina dhe vitamina B5 gjithashtu dhe keratina e cila eshte lenda kyersore qe ndihmon ne ndertimin e flokut.

Ne teresi keto elemente ndikojne ne menyre te menjehereshme ne floke dhe skalp duke rikthyer rrenjen e shendeteshme , majat e plota dhe skalpin e pademtuar .

Hidraton dhe ushqen lekuren e kokes duke e forcuar dhe duke aktivizuar prodhimin e rrenjeve dhe proteinave te reja.

Aplikojeni 3 here ne jave ne floke te lagur dhe me pas perhapeni ne te gjithe flokun. Shperlajeni me uje te vaket dhe me pas do te vereni rezultatet pozitive.

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Krem per riparimin e flokeve te demtuar”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Balsam per rigjenerimin e flokeve

Krem per riparimin e flokeve te demtuar