Ampula per riparimin e flokeve te demtuar

1,290 L

Ka stok

  • Ndihmon ne rigjenerimin e flokeve te demtuar.
  • Stimulon rritjen e flokeve te rinj.
  • Riperterin skalpin e demtuar.
  • Forcon rrenjen.

Ampula per riparimin e flokeve

Ampula me perberes bimore per perforcimin e flokeve qe nga rrenja deri ne maje.

Iu jep shkelqim flokeve , hidraton skalpin dhe forcon dukshem flokun.

Apikojeni ne rrenje dhe masazhojeni lehtesisht, lereni 30 minuta dhe me pas shperlajeni me uje te bollshem.

Kujdes ne rast kontakti me syte shperlajeni ne menyre te menjehereshme.

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Ampula per riparimin e flokeve te demtuar”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ampula per floke te demtuar

Ampula per riparimin e flokeve te demtuar