Horse shampoo per floke te shendetshem – Shampo flokesh

1,390 L

Ka stok

 • Stimulon trashjen dhe rritjen intesive te flokut.
 • Forcon rrenjen e flokut me perberes natyrale.
 • Rigjeneron flokun.
 • Hidraton, i jep shkelqim flokut dhe volum.
 • Parandalon majat dyshe.
 • Ngadaleson procesin e plakjes se flokut.
KODI: horse-shampoo-per floket Kategori: ,

HORSE SHAMPOO PER FLOKE TE SHENDETSHEM

Shampo per floke te shendetshem – Horse shampoo

Bishti i kalit eshte nje bime e holle shumevjecare e cila vleresohet per shkak te numrit te madh te mineraleve dhe ushqyeseve qe permban. E vecanta e saj eshte thithja e mineralve unike nga toka si silici dhe shume te tjera qe nuk  gjenden as te bimet e tjera.
Silici ndihmon ne rritje e shpejte te flokeve, eleminimin e zbokthit, ndarjeve te majave te tyre dhe kunder renies.
Karakteristika
 • Stimulon trashjen dhe rritjen intesive te flokut.
 • Forcon rrenjen e flokut me perberes natyrale.
 • Rigjeneron flokun.
 • Hidraton, i jep shkelqim flokut dhe volum.
 • Parandalon majat dyshe.
 • Ngadaleson procesin e plakjes se flokut.
Biotina – Zgjidhja me e mire kunder renies se flokeve. Ndihmon per te mbajtur shendetshem lekuren, floket, syte, melcine dhe sistemin nervor.
Kafeina – Stimuln rritjen e flokut nga rrenja. Ndalon hormonin DHT i cili eshte nje nga shkaktaret kryesore te renies se flokut. Stimulon qelizat e flokut te prodhojne me shume ATP, e cila eshte nje forme energjie qe stimulon flokun te rritet.
Ginsengu – Stimulon rritje e flokut dhe parandalon renien e tij.


Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire !

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Shampoo

Be the first to review “Horse shampoo per floke te shendetshem – Shampo flokesh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

horse shampoo per floke te shendetshem shampo bisht kali

Horse shampoo per floke te shendetshem - Shampo flokesh