Tharese flokesh DSP E -30026 | Me 2 nivele shpejtesie

2,390 L

Ka stok

 • Shume praktike dhe profesionale.
 • Ka 2 nivele shpejtesie
 • Me buton per ajrin e ftohte
 • Mbrojtje te larte nga mbinxehja
 • Doreze te palos-shme
 • E pershtatshme per udhetimet tuaja
 • Fuqia : 2000W
KODI: E-30026 Kategori: ,

THARESE FLOKESH DSP E -30026

Tharese flokesh DSP E-30026, e cila eshte shume profesionale dhe praktike ne perdorim. Ju nuk do t’ju duhet sforco per ta perdorur, pasi ajo ju mundeson te stiloni flokun tuaj pa asnje veshtiresi. Me kete tharese ju do t’ju jepni flokeve tuaj ate qe ju ka munguar prej kohesh. Kjo tharese gjendet me dy nivele shpejtesie dhe  ka nje buton i cili mundeson ajrin e ftohte. Floket tuaj nuk do te demtohen pasi tharesja ka nje mbrojtje te larte nga mbinxehja. Kjo tharese mund te merret kudo me vete, sidomos per udhetime ku nevojshmeria e saj eshte shume e madhe.

THARESE PER FLOKET TUAJ

 • Shume praktike dhe profesionale.
 • Me 2 nivele shpejtesie
 • Me buton per ajrin e ftohte
 • Me mbrojtje te larte nga mbinxehja
 • Doreze e palosshme
 • E pershtatshme per udhetimet tuaja
 • Fuqia: 2000W

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Tharese flokesh

Ngjyra

,

Be the first to review “Tharese flokesh DSP E -30026 | Me 2 nivele shpejtesie”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP E 30026 elektrike tharese per floket te drejte onde online dyqan taxi

Tharese flokesh DSP E -30026 | Me 2 nivele shpejtesie