Tharese 5 ne 1 DSP 80020 ne shitje online

4,490 L

Ka stok

  • Nje produkt i vetem me 5 pajisje te tjera
  • Me nje fuqi te motorit 1800-2200W
  • Per floket te drejta ne menyre perfekte
  • Per stilime te ndryshme te flokeve
  • I mbron floket nga nxehtesia
KODI: DSP 80020 Kategori: ,

THARESE DSP 80020

Tharese DSP 80020 vjen me nje paketim te vetem ne brendesi te se ciles keni 5 produkte te domosdoshme per rregullimin  dhe tharjen e flokeve. Me nje cmim fantastik mund ta porosisni online ne Dyqan Taxi

THARESE FLOKESH 5 NE 1 

Ju mundeson tharjen dhe rregullimin e flokeve per nje kohe te shkurter

Nuk i demton floket dhe u jep atyre shkelqim

Per floke te drejte ne menyre perfekte

Per floke me kacurrela

Tharesja eshte e pajisur me nje koke per tharjen e flokeve

Me nje fuqi motori 1800-2000W, tension 220-2240V 50/60HZ

Porosit online ne Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Tharese flokesh

Be the first to review “Tharese 5 ne 1 DSP 80020 ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tharese flokesh dsp 80020 bli online dyqan taxi

Tharese 5 ne 1 DSP 80020 ne shitje online