Tharese flokesh DSP 30089 me veshje keratini

2,390 L

Ka stok

  • Me nje fuqi 2200W
  • Ka 3 nivele temperature dhe dy nivele shpejtesie
  • Nxjerr ajrin e ftohte dhe te ngrohte ne baze te gradacionit
  • Mundeson stilime te ndryshme
  • Teknologjia jonizuese garanton freski, volum dhe shkelqim per floket tuaj
  • Ngjyre te zeze
KODI: 30089 Kategori: ,

THARESE FLOKESH DSP 30089

Tharese flokesh DSP 30089 perbehet me nje veshje keratini e cila ofron nje shkelqim rrezellites. Tharesja vjen ne ngjyre te zeze bashke me dy koka tharje per gjatesi te ndryshme.

ME NJE DIZAJN KOMPAKT 

Me nje fuqi 2200W

Ka 3 nivele temperature dhe dy nivele shpejtesie

Ku mund te nxjerri pervec ajrit te ngrohte tharesja nxjerr dhe ajer te ftohte

Kjo tharese ju mundeson stilimin e flokëve në mënyrën që ju keni ëndërruar gjithmonë

Përfshirja e avancuar e teknologjise jonizuese garanton freski, volum dhe shkelqim per floket tuaj

Tharesja vjen ne ngjyre te zeze

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Tharese flokesh

Ngjyra

Be the first to review “Tharese flokesh DSP 30089 me veshje keratini”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp tharese flokesh online dyqan taxi

Tharese flokesh DSP 30089 me veshje keratini